erotik film izle hd film izle totobo giriş güncel bilgiler yks ders

Türkiye Sektörel Ekonomi Şurası’nda Eksperler Talep ve Önerilerini Dile Getirdi

07.12.2020
Türkiye Sektörel Ekonomi Şurası’nda Eksperler Talep ve Önerilerini Dile Getirdi

​​​​​​​Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde düzenlenen Türkiye Sektörel Ekonomi Şurası’nda sigorta eksperleri, gündem hakkında bilgi akışı sağlarken,  talep ve önerilerini dile getirdi…

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde düzenlenen Türkiye Sektörel Ekonomi Şurası’nda sigorta eksperleri, gündem hakkında bilgi akışı sağlarken,  talep ve önerilerini dile getirdi. Hazine ve Maliye Bakanı Lütfü Elvan’ın ev sahipliğinde, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun moderatörlüğünde video konferansı şeklinde gerçekleştirilen Türkiye Sektörel Ekonomi Şurası’na Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ve Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal da katıldı.

Geçtiğimiz günlerde Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen Türkiye Sektörel Ekonomi Şurası‘nda eksperler, talep ve önerilerini dile getirdi. Bine yakın iş insanının takip ettiği Şura, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfü Elvan’ın ev sahipliğinde, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun moderatörlüğünde, video konferansı şeklinde düzenlendi. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ve Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal da Şura’ya katıldı. TOBB Sigorta Eksperleri İcra Komitesi SEİK ve aynı zamanda TÜSED Türkiye Sigorta Eksperleri Derneği Başkanı Ahmet Nedim Erdem, sektörün ve sigorta eksperlerinin yaşadığı problemleri, çözüm önerilerini, talep ve beklentilerini üç ayrı başlık altında dile getirdi. Konu ile ilgili olarak TOBB SEİK Başkanı ve TÜSED Başkanı Ahmet Nedim Erdem “Sorun ve çözüm önerilerimizi paylaşma fırsatı sunan, başta Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Lütfü Elvan’a, TOBB Başkanımız Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu’na ve katılan tüm bakanlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

Kaynak: Sigortahaber.com

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.