Türkiye Hayat Emeklilik’ten Avantajlı Ek Katkı Payı Kampanyası
erotik film izle hd film izle totobo giriş güncel bilgiler yks ders

Türkiye Hayat Emeklilik’ten Avantajlı Ek Katkı Payı Kampanyası

01.12.2020
Türkiye Hayat Emeklilik’ten Avantajlı Ek Katkı Payı Kampanyası

Kamu emeklilik ve hayat şirketlerinin birleşmesiyle faaliyete geçen ve bireysel emeklilik sektörünün lider şirketi olan Türkiye Hayat Emeklilik, 15 Ekim – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerli olacak ek katkı payı ödeme kampanyasını uygulamaya aldı…

Söz konusu kampanya ile katılımcılar, Bireysel Emeklilik sözleşmelerine yapacakları her 2.000 TL’lik ek katkı payı ödemesi ile belirlenen hediyelerden birine sahip olabilmek için çekiliş hakkı kazanıyor.

Kampanya kapsamında yapılacak çekiliş sonucunda; 1 kişiye Honda Activa S Scooter, 1 kişiye 15.000 TL değerinde Media Markt Hediye Çeki, 10 kişiye Iphone 11 Pro, 10 kişiye 2.000 TL değerinde Boyner Hediye Çeki, 50 kişiye Airpods 2. Nesil Wireless kulaklık hediye edilecek. Üstelik kendi adına birden fazla sözleşmesi olan katılımcılar her bir sözleşmesine yapacakları 2.000 TL ve katlarında ek katkı payı ödemesi için 1 çekiliş hakkına sahip oluyor.

Katılımcılar kampanya hakkında detaylı bilgiye 0850 202 20 20 no’lu Müşteri İletişim Merkezini arayarak ya da www.turkiyehayatemeklilik.com.tr internet sitesi üzerinden ulaşabilirler.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.