erotik film izle hd film izle totobo giriş güncel bilgiler yks ders

Turkcell BİP Kampanyaları

20.10.2020
Turkcell BİP Kampanyaları

Turkcell BİP Kim 1 GB İster Nedir?

Turkcell Kim 1 GB ister bilgi yarışması ile milyonlarca kullanıcısına bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Bu kampanya sadece BİP kullanıcılarına özeldir. Bedava internet kazanmak isteyen kullanıcıların yoğun ilgisi ile karşı karşıya kalan yarışma, kampanya süresini uzattı. Şimdi sizde çok kolay bir şekilde bedava 1GB internet kazanabilirsiniz.

Kısaca özetlemek gerekirse bu yarışmada 15 soru sorulmaktadır. Toplam 5 aşamadan oluşan bilgi yarışmasında her bölümünde size 3 adet soru sorulmaktadır. Sorulara verdiğiniz doğru cevaplar ile hediyeleri kazanmaya başlarsınız ve tüm soruları cevaplayarak yarışmayı tamamladığınız takdirde 1 GB bedava interneti kazanmış oluyorsunuz.

Bu ücretsiz bilgi yarışmasına ister faturalı ister faturasız hatlar ile katılabilirsiniz. Turkcell Kim 1 GB İster bilgi yarışmasına sadece Turkcell kullanıcıları katılabilir. Bedava internet sahibi olmak için yazımızı okumaya devam edini.z

Bip Kim 1 GB İster Nasıl Oynanır?

Öncelikle yukarıda belirttiğimiz gibi Turkcell Kim 1 GB ister yarışmasından bedava interneti kazanmak ve kullanmak için Turkcell müşterisi olmanız gerekmektedir. Telefonunuz da Turkcell hattını kullanıyorsanız Bip uygulamasını telefonunuza indirip daha sonra bilgileriniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Turkcell kim 1 gb oynamak için yapmanız gerekenler ise;

 • Telefonunuzun marketinden BİP uygulamasını indirip kurun.
 • Size ait kişisel bilgiler ile BİP uygulamasına giriş yapın.
 • Arama kısmına “Kim 1 GB İster” yazarak ödüllü yarışma kanalına abone olun.
 • Kanala abone olduktan sonra kanala giriş yapın ve yarışma başla linkine tıklayınız
 • Başladıktan sonra her aşamada size 3 tane soru sorulacak.

Eğer bedava internet ödüllü yarışmadan elenirseniz tekrar oynayabilmek için diğer günü beklemeniz gerekir. Her 24 saatte bir katılım hakkınız yenilenir.

 • Yarışma sonucunda en çok puanı sen toplayan ilk 20 kullanıcı, ay sonunda aylık her yöne 20GB internet, sonraki 100 kişi ise 10GB kazanıyor.

20 GB internet kazanmak ister misiniz? O zaman yapmanız gereken tek şey Kim 1 GB İster yarışmasına düzenli olarak katılarak aylık 20 GB internetin sahibi olabilirsiniz.

Turkcell BİP Kim 1 GB İster Ücretli Mi?

Turkcell BİP Kim 1 GB İster ödüllü bilgi yarışması ücretsizdir herhangi bir ücret ödemezsiniz. Yarışmaya katılır soruları cevaplar ve doğru cevapladığınız sürece ödüllerin sahibi olmaya devam edersiniz. Kendinize güveniyorsanız bu kampanyayı kaçırmayın derim.

Bip Kim 1 GB İster Kaç Günde Bir Oynanır?

Kim 1 GB İster yarışmasına günlük 1 kere katılabilirsiniz. Yarışmada ki herhangi bir aşamadan elenirseniz diğer günü beklemek zorundasınız. Bir gün içerisinde bir kaç kez yarışmanız mümkün değildir.

Ortalam her soru için size 20 saniye süre verilir. 20 saniye içerisinde cevap veremediğiniz takdirde diğer hakkınızı bir sonraki gün kullanın.

Kim 1 GB İster Cevapları 2021

Turkcell Kim 1 GB İster Cevapları 2021 kullanıcılarımız tarafından çok sık merak ediliyor. Turkcell yarışmaları günlük düzenlediği için soruları önceden bilmek gibi bir konu mümkün değil. Kim 1 GB İster Soruları merak ediyorsanız gün içerisinde yarışmaya giriş yapabilirsiniz.

Turkcell BİP Kim 1 GB İster Hilesi

Eğer sizde kim 1 gb ister hilesi nasıl yapılır ve Turkcell 1 gb ister süre durdurma hilesi merak ediyorsanız Turkcell kesinlikle buna izin vermiyor. Turkcell kim 1 gb hilesi ve kim 1 gb süre durdurma hilesi yapan kullanıcılar direk olarak yarışmadan men ediliyor ve bir daha asla yarışmaya katılamıyor.

Kim 1 GB İster Bedava İnternet Kampanyası Detayları

 • BiP uygulamasını indirmek ve “Keşfet” alanı altındaki “Kim 1 GB İster?” kanalını takip
 • Yarışma 5 aşamadan oluşur ve her aşamada 3 soru bulunur.
 • Her bir souyu çözmek için 20 saniye süreniz bulunmaktadır
 • 20 saniye içinde cevap vermediğiniz elenirsiniz ve yarın tekrar ücretsiz oynayabilirsiniz.
 • Haftada 1 defa hediye kazanırsınız
 • Faturalı ve faturasız tüm abonelerin katılımına açıktır.
 • Her ay en çok puanı toplayan ilk 20 kullanıcı aylık 20 GB internetin sahibi olur

Kafanıza takılan Turkcell BİP Kim 1 GB İster bilgi yarışması sorularını bize aşağıdan iletebilirsiniz. Ekibimiz sizlere hızlı cevap verecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.