erotik film izle hd film izle totobo giriş güncel bilgiler yks ders

Toyota Yaris ve Corolla modellerinde fiyatlar arttı

Yeni Yaris’in benzinli ve Hybrit olarak 2 farklı sürüm ile satışa sunulduğunu söyleyen Pakize Genç, ”Yeni Yaris’in lansman haftasındayız. Toyota …

07.12.2020
Toyota Yaris ve Corolla modellerinde fiyatlar arttı

Yeni Yaris’in benzinli ve Hybrit olarak 2 farklı sürüm ile satışa sunulduğunu söyleyen Pakize Genç, ”Yeni Yaris’in lansman haftasındayız. Toyota, tamamen yenilenen 4. Nesil Yaris’i Türkiye pazarında satışa sundu.

Eğlenceli sürüşü, pratik kullanımı ve sportif tarzı ile segmentine dinanizm getirecek, yeni Yaris benzinli 209 bin 100 TL’den, yeni Yaris Hybrit ise 299 bin 200 TL’den bayilerde yerini aldı.

1999 yılında ilk nesli tanıtıldığından bu yana yenilikçi yaklaşımı ile öne çıkan Yaris, 4. nesli ile de birçok ilke imza atıyor. Tasarım dili, sürüş dinamikleri, teknolojisi ve güvenlik özellikleri ile ses getirmeye hazırlanan ve Toyota’nın TNGA platformu üzerine yapılan yeni Yaris modeli sizleri bekliyor” dedi.

Pakize Genç, otomobile lansman gününden itibaren yoğun ilgi olduğunu söyleyerek, “Yeni nesil Yaris’e çok büyük bir talep var. Lansman gününden itibaren, aynı talepler devam ediyor. Hatta ilk lansman gününde ilk satışını da yapmış bulunmaktayız. O günden itibaren de misafirlerimiz eksik olmuyor. Sizleri de yeni nesil Yaris aracımızı incelemek için Toyota plaza Aksoy’a bekliyoruz” diye konuştu.

Toyota fiyatlarını güncellemeye devam ediyor. Son zamların ardından Toyota modelleri de hayli pahalandı. Özellikle de ülkemizde en çok tercih edilen Corolla modelinde fiyatları arttırdı.

 

Toyota Corolla 1.6 Vision Fiyatı 190.900 TL
Toyota Corolla 1.6 Vision Multidrive S Fiyatı 198.950 TL
Toyota Corolla 1.6 Dream Fiyatı 209.800 TL
Toyota Corolla 1.6 Dream Multidrive S Fiyatı 218.150 TL
Toyota Corolla 1.6 Flame Fiyatı 220.950 TL
Toyota Corolla 1.6 Flame Multidrive S Fiyatı 229.300 TL
Toyota Corolla 1.6 Flame X-Pack Fiyatı 277.800 TL
Toyota Corolla 1.6 Flame X-Pack Multidrive S Fiyatı 289.800 TL
Toyota Corolla 1.6 Passion X-Pack Multidrive S Fiyatı 323.100 TL
Toyota Corolla 1.6 Passion X-Pack Multidrive S Fiyatı 323.100 TL

 

Gerçekten artık sıfır otomobil olmak çok fantastik bir hal almaya başladı. İşin garip yanı ise bu fiyatlardan dahi sıfır araç bulamıyor oluşunuz. Çünkü otomobil fiyatları sürekli artıyor ve bu otomobiller de al satıcılar tarafından kapılıyor.

Eğer böyle devam ederse önümüzdeki yıl otomobil fiyatları daha da artacaktır. Elbette bu zamlarda koronavirüs salgınının etkisi de yadsınamaz. Üretim azaldıkça otomobillere olan talep de artıyor.

Umarız önümüzdeki süreçte otomobil fiyatları biraz daha makul seviyelere iner.

Kaynak: Haber7.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.