erotik film izle hd film izle totobo giriş güncel bilgiler yks ders

TOBB Sigorta Eksperleri İcra Komitesi Başkanı ve TÜSED Başkanı Ahmet Nedim Erdem: Sigorta Haftası Mesajı

02.06.2021
TOBB Sigorta Eksperleri İcra Komitesi Başkanı ve TÜSED Başkanı Ahmet Nedim Erdem: Sigorta Haftası Mesajı

Değerli Meslektaşlarımız,

Sigortalılık oranının artması, sadece ekonominin gelişmesine değil, aynı zamanda sosyal yapının muhafaza edilmesine de katkı sağlamaktadır. Yaşadığımız doğal afetler göstermektedir ki afet öncesi hazırlıkların yapılması ve sonrasında toplumun yaralarının sarılmasında sigorta sistemi büyük öneme sahiptir.

Bu çerçevede, toplumda sigorta bilincinin artırılması tüm kurum, kuruluş ve vatandaşların ortak görevidir. Bu noktada, en önemli görev biz sigorta eksperlerinin sorumluluğundadır. Eksperler olarak, kaliteli hizmet anlayışı, taraflarla doğru iletişim ve adaletli kararlarımız ile ekspertiz raporumuzu mümkün olan en kısa sürede hazırlamakla yükümlüyüz. Geçmişte olduğu gibi, pandemi döneminde de çalışmalarınızı aksatmadan, özverili şekilde bu sorumluluğumuzu yerine getirdik.

Bu duygu ve düşüncelerle, meslektaşlarımız başta olmak üzere, sigortalılar, sigorta sektörünün tüm yönetici ve sektörün tüm çalışanları ile çalışma arkadaşlarımızın Sigorta Haftası’nı en içten dileklerimle kutlar, sağlıklı günler dilerim.

TOBB Sigorta Eksperleri İcra Komitesi adına

Ahmet Nedim ERDEM

İcra Komitesi Başkanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.