erotik film izle hd film izle totobo giriş güncel bilgiler yks ders

Mercedes-Benz Certified ile ikinci elde takas imkanı

Mercedes-Benz, yeni oluşturduğu Mercedes-Benz Certified markası ile ikinci el hafif ticari araç piyasasına yeni bir soluk getiriyor. İçerisinde …

10.12.2020
Mercedes-Benz Certified ile ikinci elde takas imkanı

Mercedes-Benz, yeni oluşturduğu Mercedes-Benz Certified markası ile ikinci el hafif ticari araç piyasasına yeni bir soluk getiriyor. İçerisinde her marka ve modelden ticari aracın yer aldığı ve tüm kontrolleri yapılmış Mercedes-Benz Certified filosundaki araçlar çok kolay bir şekilde yeni sahipleri ile buluşuyor.

TÜM KONTROLLER YAPILIYOR

Mercedes-Benz Certified filosunda yer alan ikinci el araçların kontrolleri öncelikle tecrübeli Mercedes-Benz ekipleri tarafından yapılıyor. Aracın motor ve mekaniği ile birlikte tüm dijital kontroller de doğru ekipmanlar kullanılarak ve titizlikle gerçekleştiriliyor. Yapılan detaylı kontrollerin sonrası aracın geçmişi de belirlenerek bir expertiz raporu ile müşteriye sunuluyor. Böylece alıcıların satın aldıkları araç ile ilgili tüm bilgilere erişmesi ve istenmeyen bir durumla karşılaşmaması sağlanıyor. Mercedes-Benz tüm süreçlerde yüzde 100 tüketici memnuniyetini esas alıyor.

TAKAS AVANTAJI

Mercedes-Benz sertifikalı araçlar kullancılara çok sayıda araç seçeneği sunmasının yanında özel takas avantajı da sağlıyor. Aracını ikinci el bir hafif ticari araç ile değiştirmek isteyenlerin, herhangi bir Mercedes-Benz yetkili bayisine kendi aracıyla birlikte giderek ikinci el araç almak istediğini söylemesi yeterli oluyor.

Satış danışmanı tarafından belirlenecek fiyatta mutabık kalınması durumunda kullanıcının aracı ücretsiz olarak detaylı bir şekilde ekspertize alınıyor, ilk aşamada verilen bilgiler ile detay ekspertiz sonuçlarının aynı olması durumunda araç için kararlaştırılan değer üzerinden takas gerçekleşiyor.

ALIM-SATIM SÜRECİNDE GÜVENİLİR HİZMET

Mercedes-Benz Certified, aynı zamanda detaylı ekspertiz ile güvenilir alım satım hizmetleri de sunuyor. Alım ve satım sürecinde araç muayenesi, noter ve trafik işlemlerinin tamamı uzman Mercedes-Benz Certified personeli tarafından yürütülüyor. Kullanıcıların ihtiyacına en uygun finansman ve sigorta hizmeti de Mercedes-Benz Certified tarafından sağlanıyor. Alım ve satım aşamalarında hızlı ve güvenli bir hizmet süreci deneyimi sunulurken, tüm teknik kontroller ve detaylı temizlik Mercedes-Benz Certified standartlarına göre yapılıyor.

Kaynak: Ntv.com.tr

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.