erotik film izle hd film izle totobo giriş güncel bilgiler yks ders

İstifasının üzerindeki bulutlar dağılıyor

Ünlü İtalyan spor otomobil üreticisi Ferrari, iki yıl önce CEO koltuğuna oturan Camilleri ile yollarını ayırıyor. Kişisel sebeplerden ötürü …

14.12.2020
İstifasının üzerindeki bulutlar dağılıyor

Ünlü İtalyan spor otomobil üreticisi Ferrari, iki yıl önce CEO koltuğuna oturan Camilleri ile yollarını ayırıyor. Kişisel sebeplerden ötürü ayrıldığını belirten Camilleri’nin istifasının arkasındaki neden ortaya çıktı.

Ferrari’den bir kaynak Reuters’a Camilleri’nin Covid-19 sebebiyle hastanede yattığını ve bu yüzden Philip Morris ve Ferrari’deki görevlerinden istifa ettiğini açıkladı. Eski CEO’nun hastalığının normale döndüğü ve evinde dinlendiği de belirtiliyor.

65 yaşındaki Camilleri, Temmuz 2018’de eski FCA CEO’su Sergio Marchionne ameliyat komplikasyonları nedeniyle öldükten sonra Ferrari’nin CEO’su olarak görevine başlamıştı. The Wall Street Journal’a göre, 2015’ten beri Ferrari’nin yönetim kurulundaydı ve Camilleri, 2008-2013 yılları arasında başkan ve CEO olarak görev yaptığı Philip Morris’in yönetim kurulunda oturan Marchionne ile arkadaştı.

Kaynak: Sözcü.com.tr

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.