erotik film izle hd film izle totobo giriş güncel bilgiler yks ders

Gelecek şekilleniyor: 2050 Nissan GT-R konsepti

Otomotiv şirketlerinin geliştirdiği konsept araçları görmeye alışkınız, ancak 2050 Nissan GT-R konsepti diğerlerinden farklı bir hikayaye sahip …

22.12.2020
Gelecek şekilleniyor: 2050 Nissan GT-R konsepti

Otomotiv şirketlerinin geliştirdiği konsept araçları görmeye alışkınız, ancak 2050 Nissan GT-R konsepti diğerlerinden farklı bir hikayaye sahip. Şirket tarafından yayınlanan konsept araç, Nissan Design America (NDA) ofisinde staj yapan Jaebum Choi’nun bitirme projesi.

İşte tek kişilik 2050 Nissan GT-R konsepti

Birçok otomotiv firması kullanıcılara gelecekte ne tür araçlara sahip olacaklarını gösterebilmek ve bugünün teknolojisiyle neler yapabildiklerini sergileyebilmek için konsept araç geliştiriyor.

Kaliforniya’da bulunan ArtCenter Tasarım Koleji öğrencisi Jaebum Choi, bitirme tezi için staj yaptığı Nissan’ın GT-R modelini seçti. Tek kişilik olarak tasarladığı model, gücünü elektrik motorundan alıyor.

X şeklinde olan tasarımı ve boyutlarıyla dikkat çeken konsept tasarım, Nissan tarafından üretildi. Konsept araç, Nissan GT-R modelinden esinlenilen far tasarımına ve GT-R NISMO’nun kırmızı çizgilerine sahip.

Konsept aracın beyin sinyalleri ile kontrol edilebileceğini belirtan Choi, ” Çalışmamı giyilebilir makine olarak tanımlayabiliriz. Beyini bilgisayara bağlamanın sıradan otonom araçlardan daha iyi performansa sahip olacağını düşünüyorum. ” dedi.

NDA Başkan Yardımcısı David Woodhouse, ” Jaebum Choi, yetenekleriyle bizi şaşırtan bir öğrenci. Beyin ile kontrol edilen araçlar hakkındaki düşünceleri ve yetenekleri şirketimizin B2V alanındaki çalışmalarına çok uygun. ” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Shiftdelete.com

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.