erotik film izle hd film izle totobo giriş güncel bilgiler yks ders

Elektrikli BMW M serisi ile ilgili yeni iddia

Birçok otomotiv tutkunu tarafından sevilen BMW M serisi, hem tasarım hem de performans olarak kullanıcılarını mutlu etmeyi başarıyor. İddiaya …

05.12.2020
Elektrikli BMW M serisi ile ilgili yeni iddia

Birçok otomotiv tutkunu tarafından sevilen BMW M serisi, hem tasarım hem de performans olarak kullanıcılarını mutlu etmeyi başarıyor. İddiaya göre elektrikli BMW M serisi 2021 yılında tanıtılacak.

Elektrikli BMW M serisi 2021 yılında tanıtılacak iddiası

Henüz tanıtılacağı iddia edilen modeller ile ilgili teknik detaylar bilinmiyor. Ancak performans konusunda içten yanmalı versiyonlardan daha iyi sonuçlar elde edileceği düşünülüyor.

M2 by Futura 2000, M8 Gran Coupe ve E92 M3 pikap gibi birçok modelin yer aldığı bir reklam yayınlandı. Araçlarda bulunan çıkartmalarda yeni M modelleriyle ilgili ipucu bulunduğunu belirten analistler, elektrikli modeller ile ilgili bazı çıkarımlarda bulundu.

Analistler, video içerisinde yer alan Elektrik Servisi M Kasabası ve 089 26 2021 ifadelerinin elektrikli M versiyonlarının Haziran 2021 yılında geleceğini düşünüyor.

Son yıllarda şirketin elektrikli M modelleriyle ilgili çalışmalar yaptığı biliniyordu. BMW i4 M50 versiyonu ile ilgili bazı sızıntılar ortaya çıkmıştı. Sızıntılar arasında BMW i4 M50 modelinin çift elektrikli motor ile geleceği yer alıyor.

Yeni X8 M modeli ve elektrikli M serisinin aynı tarihte tanıtılacağı söylentiler arasında yer alıyor.

Kaynak: Shiftdelete.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.