80 Bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçlar! | Otomobil Haber
erotik film izle hd film izle totobo giriş güncel bilgiler yks ders

80 Bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçlar!

Türkiye’de 80 bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçları sizler için derledik. İşte o araçlar! Bazen işimiz gereği …

27.06.2021
80 Bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçlar!

Türkiye’de 80 bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçları sizler için derledik. İşte o araçlar!

Bazen işimiz gereği, bazen ise keyfi seyahat etmek amacı ile ihtiyaç duyduğumuz otomobillerin önemi oldukça yüksek… Zira toplu taşıma araçları her zaman bizi ihtiyaç duyduğumuz noktaya yakın bir yere ulaştıramayabiliyor.

İhtiyaç olmalarının ışında kullanıcıların zevkine hitap eden modeller ise tahmin edeceğiniz gibi biraz lükse kaçabiliyor. Bir otomobilden bekletinizin ne olduğu önemli, performans mı? Konfor mu? Estetik mi? Yoksa yakıt tasarrufu mu? Erkek olsun, kadın olsun otomobillere karşı merak duymayanımız sanırım yok denecek kadar azdır. Zira otomobiller en güzel heveslerimizin başında gelir, kimileri için ise tutkulu bir aşktır.

Koronaviris pandemisi ile birlikte başlayarak, döviz kurları ve ardından gelen çip krizi sebebi ile otomobillere zam üzerine zam gelmiş olsa da, hala otomobil alma isteğimiz öncelikli hayallerimizin arasında yerini almaya devam ediyor.

Ancak konu SUV modeller olduğunda bu hevesimiz ve heyecanımız daha bir yükseliyor. SUV model araç satışları özellikle son dönemde sedan otomobillerin satış rakamları ile yarışır hale geldi. Ayrıca hem Avrupa, hem de Türkiye pazarında özellikle de son dönemdeki satışlar, ilerleyen yıllarda SUV tarzındaki otomobillerin daha popüler olacağına işaret eder nitelikte. Yerli otomobilin ilk kasasının SUV olması da bu açıdan oldukça önemli.

Peki Türkiye’de 80 bin TL altına alabileceğimiz ikinci el SUV modeller hangileri? Bu anlamda Türkiye’nin en uygun fiyatlı SUV modellerini sizler için bir araya getirdik. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri 80 bin TL SUV modellerinin yer aldığı listemizle başbaşa bırakalım.

İşte ikinci elde 80 bin TL altına alabileceğiniz en iyi SUV otmobiller!

Chery Tiggo 1.6 Acteco Lusso

2008 Benzin & LPG

Fiyat: 72.000 TL

Jeep Grand Cherokee 5.2 Limited

1994 Model Benzin & LPG Otomatik

Fiyat: 72.500 TL

Daihatsu Terios 1.3 SX 4×4

2004 Model Benzin & LPG Manuel

Fiyat: 79.500 TL


Kaynak: Teknolojioku.com

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.